pjj.tv

Struktury - koordynatorzy regionalni

Województwo Śląskie – Katowice
Violetta Rodek
slaskie@polskajestjedna.com.pl

Województwo Opolskie – Opole
Aleksandra Dudek
opolskie@polskajestjedna.com.pl

Województwo Dolnośląskie – Wrocław
Dariusz Staszewski
dolnoslaskie@polskajestjedna.com.pl

Województwo Wielkopolskie – Poznań
Mariusz Makowski
wielkopolskie@polskajestjedna.com.pl

Województwo Lubuskie – Zielona Góra
Kinga Strychalska
lubuskie@polskajestjedna.com.pl

Województwo Zachodnio-Pomorskie – Szczecin
Robert Klecha
zachodniopomorskie@polskajestjedna.com.pl

Województwo Pomorskie – Gdańsk
Piotr Klein
pomorskie@polskajestjedna.com.pl

Kujawsko-Pomorskie – Bydgoszcz
Krzysztof Olszewski
kujawskopomorskie@polskajestjedna.com.pl

Województwo Warmińsko-Mazurskie – Olsztyn
Tadeusz Poźniak
warminskomazurskie@polskajestjedna.com.pl

Województwo Podlaskie – Białystok
Daniel Lipecki
podlaskie@polskajestjedna.com.pl

Województwo Mazowieckie – Warszawa
Jarosław Mirończuk
mazowieckie@polskajestjedna.com.pl

Województwo Łódzkie Łódź
Jerzy Stołowski
lodzkie@polskajestjedna.com.pl

Województwo Lubelskie – Lublin
Waldemar Gońka
lubelskie@polskajestjedna.com.pl

Województwo Świętokrzyskie – Kielce
Marcin Komór
swietokrzyskie@polskajestjedna.com.pl

Województwo Podkarpackie – Rzeszów
Elżbieta Zawierucha
podkarpackie@polskajestjedna.com.pl

Województwo Małopolskie – Krakow
Grażyna Bakunowicz
malopolskie@polskajestjedna.com.pl

Poprzyj - PJJ
Zawartość tej strony jest chroniona!