Szanowni Państwo!
Już niebawem będziemy regularnie wysyłać do naszych sympatyków specjalny newsletter informujący o działaniach Partii Polska Jest Jedna a także przekazywać informacje ważne dla Polski.

Jeśli jeszcze nie pozostawiłeś nam swojego adresu e-mail (np. poprzez wypełnienie formularza “POPIERAM”), to teraz możesz to zrobić szybko, poprzez zapisanie się do newslettera, klikając na link poniżej.

UWAGA WAŻNE!!!
Jeżeli już wysłałeś do nas wypełniony formularz “POPIERAM” oznacza to, że zaakceptowałeś informacje RODO i wyraziłeś zgodę na przetwarzanie swojego adresu e-mail i numeru telefonu przez Partię Polska Jest Jedna. Wtedy automatycznie nasze newslettery będą do Ciebie wysyłane.
W przypadku jednak kiedy nie wypełniłeś w/w formularza, tylko chcesz zapisać się do newslettera (bez składania deklaracji poparcia) – wystarczy, że klikniesz powyższy link i pozostawisz nam swój adres e-mail.
Pamiętaj, że przekazanie nam swojego adresu e-mail, jest jednoznaczne z pełną akceptacją przez Ciebie prowadzonej prowadzonej przez nas polityki
RODO.